Internet and Trading

O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Michał Kurowski i pomagam firmom zaistnieć oraz rozwijać widoczność w Internecie. Od 2004 roku aktywnie uczestniczę w projektach i przedsięwzięciach ściśle związanych z Internetem. Mam bogate doświadczenie w aspektach stron internetowych i sklepów internetowych.

W wieku kilkunastu lat miałem okazję, u boku dziadka, oglądać z bliska świat pszczół. Zainteresowanie to nie minęło mi nawet wtedy, kiedy po nieprawidłowym przygotowaniu się do przeglądu ula, zostałem „poczęstowany” kilkudziesięcioma żądłami niezadowolonych zbieraczek nektaru.
Dziś, prowadząc małą, amatorską pasiekę, z niezmiennym zaciekawieniem podziwiam pracowitość pszczół. Ich niesamowitą organizację, umiejętności planowania prac, podział obowiązków i zaangażowanie jednostki na rzecz całego roju. Łatwo wywnioskować, że obcowanie z tymi owadami wymaga bardzo podobnych cech od pszczelarza. Trzeba być dokładnym, konsekwentnym, zdyscyplinowanym, cierpliwym, i świadomym, że niektóre działania przyniosą efekty dopiero za rok.
Obserwacje świata pszczół oraz współpracę z tymi owadami, traktuję jak lekcje. Staram się przekładać je zarówno na własne życie jak i na pracę, którą wykonuję.
zdjęcie-właściciela-Internet-and-Trading

Po co robię to, co robię?

Dlaczego możesz nie chcieć ze mną pracować?

Opinie moich Klientów

Zadaj pytanie - to nic nie kosztuje

Jeśli udało Ci się tutaj trafić, to najprawdopodobniej szukasz czegoś, w czym mogę Ci pomóc.
Sprawdź, jakie usługi świadczę, lub wyślij zapytanie wykorzystując formularz kontaktowy.
Formularz kontaktowy